Courses


دوره تافل

دوره تافل آی بی تی – TOEFL iBT

این دوره ها در دو غالب نیمه گروهی و خصوصی برای آن دسته از متقاضیان برگزار شده که تمایل داشته در زمان کوتاهی برای این آزمون بین المللی آماده شوند.این دوره ها در دو مرحله:

  • TOEFL1 -جهت آماده سازی داوطلب با پیش ساختارهای آکادمیک تست از نظیر متون شنیداری دانشگاهی ٬ واژگان آکادمیک و مهارت های فرعی تست از جمله نت برداری ٬ نقل بیان
  • TOEFL2 - جهت آشنایی با تکنیکهای تست زنی ٬ نکات امتحانی٬ تقویت دانش مهارت آموخته شده طراحی شده است.

فراگیران این دوره ها برای رسیدن به نمره دلخواه در حداقل زمان ممکن هر یک می بایست قبل از شروع دوره برنامه ریزی شخصی و در هنگام شرکت در دوره مشاوره آموزشی دریافت نمایند.در این دوره ها نهایت سعی شده است که بسیاری از منابع استاندارد برای هر مهارت استفاده شود. از آنجایی که اکثر کتب در بازار تمامی مهارتهای گفتاری٬ شنیداری٬خوانداری و نوشتاری را به صورت استاندارد تحت پوشش قرار نمی دهندو بسیاری از افراد با مطالعه منابع به ظاهر درست و در باطن غیر استاندارد و ضعیف به مراکز آزمون رفته و نتیجه خارج از تصوربدست می آورند.

از آنجایی که این امتحان تا حدودی ماهیت تخصصی و متفاوت دارد برای آماده سازی داوطلبین برای تمامی مهارتهای خود از اساتید مشخصی در تمامی مسیر آموزش استفاده میشود که از ابتدا تا انتهای کار ،موفقیت در آزمون ، آنها را همراهی می نمایند. طول و تعداد جلسات و روزهای هر دوره تمامی متناسب با نیاز داوطلب یا داوطلبان درابتدا تعریف می شود .اما بطور متوسط داوطلبین در TOEFL1 به ۱۵ جلسه (۹۰ دقیقه)و TOEFL2 به ۱۸ جلسه (۹۰دقیقه) برای فراگیری دوره ها جهت موفقیت در امتحان نیاز دارند.

از سایر امکانات این دوره ها ٬ خدمات آموزشی ON LINE ٬دانلود کتب ٬ارائه مطالب آموزشی و تمرینی و برگزاری امتحانات شبیه سازی شده همراه با تحلیل میزان پیشرفت دانشجو را می توان نام برد.منابع TOEFL

امتحانات بین المللی از نظیر امتحان TOEFL ٬امتحانی بوده که از سطح علمی - مهارتی فراگیرمی باشد. برای ارزیابی کامل ازسطح علمی زبان آموز ٬ سؤالاتی از تمامی سطوح آورده می شود ٬ به عبارت دیگر این امتحان از کتاب خاصی در خود سؤال نگنجانده و تنها کتابهایی برای ارائه نمونه سؤالات و شکل وشمایل آن موجود می باشند.از طرف دیگر در حال حاضر تمامی کتب موجود یا گران قیمت بوده و یا قدیمی ٬فراگیران در فرایند آماده سازی خود برای این امتحان اک‍ثراً از این امر گلایه دارند. از اینرو گروه آموزشی تایم برای آماده سازی فراگیران در سطوح پایه ٬یک سری مجموعه کتاب از دانشگاههای آمریکایی را به فراگیران معرفی نموده که به دور از تست ها ٬ساختار ابتدایی زبان خود را بسازند.

متعاقباُ در دوره TOEFL ٬ از تمامی کتب در بازار مجموعه ای ساخته که تمامی مطالب را برای داوطلبین امتحان به طور منظم و مقرون به صرفه جمع آوری کرده باشد که فراگیران در فرایند آماده سازی خود دچار سر در گمی نشده و توانسته با غالبهای استاندارد تست اصلی آشنا شوند. این مجموعه در چهار پخش Reading٬ Speaking٬ Listening ٬ Writing ارائه می شود که تمامی نمونه سؤالات در هر بخش بطور منظم تفکیک داده شده است.

همچنین در قسمت گفتاری ٬ نمونه پاسخ های مناسب هم ارائه داده شده است تا داوطلبین بتوانند این کتاب را بطور انفرادی نیز مطالعه نمایند. در تمامی مهارتها در این کتاب انواع سؤالات٬ راهبردهای صحیح پاسخ به سؤال وتعدادی سؤالات تمرینی هم گنجانده شده است. این کتاب همراه با یک عدد CD بوده که تمامی مباحث گفتاری و شنیداری در آن CD قرار داده شده است.

نمونه منابع

در این قسمت می توانید نمونه ای از منابع آزمون تافل را دانلود نمایید.

نمونه سوالات تافل ثبت نام