سوالی دارید؟! با ما تماس بگیرید

شماره‌های تماس:

شعبه هروی: 22984010

شعبه دولت: 22573536

شعبه مرزداران: 44381728

شعبه فرمانیه: 26659021

چیزی را از دست ندهید. ما را دنبال کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

بالا
a

دوره تافل آی بی تی – TOEFL iBT

  /  دوره تافل آی بی تی – TOEFL iBT

این دوره ها در دو غالب نیمه گروهی و خصوصی برای آن دسته از متقاضیان برگزار شده که تمایل داشته در زمان کوتاهی برای این آزمون بین المللی آماده شوند.این دوره ها در دو مرحله:

  • TOEFL1 -جهت آماده سازی داوطلب با پیش ساختارهای آکادمیک تست از نظیر متون شنیداری دانشگاهی ٬ واژگان آکادمیک و مهارت های فرعی تست از جمله نت برداری ٬ نقل بیان
  • TOEFL2 – جهت آشنایی با تکنیکهای تست زنی ٬ نکات امتحانی٬ تقویت دانش مهارت آموخته شده طراحی شده است.

فراگیران این دوره ها برای رسیدن به نمره دلخواه در حداقل زمان ممکن هر یک می بایست قبل از شروع دوره برنامه ریزی شخصی و در هنگام شرکت در دوره مشاوره آموزشی دریافت نمایند.در این دوره ها نهایت سعی شده است که بسیاری از منابع استاندارد برای هر مهارت استفاده شود. از آنجایی که اکثر کتب در بازار تمامی مهارتهای گفتاری٬ شنیداری٬خوانداری و نوشتاری را به صورت استاندارد تحت پوشش قرار نمی دهندو بسیاری از افراد با مطالعه منابع به ظاهر درست و در باطن غیر استاندارد و ضعیف به مراکز آزمون رفته و نتیجه خارج از تصوربدست می آورند.

از آنجایی که این امتحان تا حدودی ماهیت تخصصی و متفاوت دارد برای آماده سازی داوطلبین برای تمامی مهارتهای خود از اساتید مشخصی در تمامی مسیر آموزش استفاده میشود که از ابتدا تا انتهای کار ،موفقیت در آزمون ، آنها را همراهی می نمایند. طول و تعداد جلسات و روزهای هر دوره تمامی متناسب با نیاز داوطلب یا داوطلبان درابتدا تعریف می شود .اما بطور متوسط داوطلبین در TOEFL1 به ۱۵ جلسه (۹۰ دقیقه)و TOEFL2 به ۱۸ جلسه (۹۰دقیقه) برای فراگیری دوره ها جهت موفقیت در امتحان نیاز دارند.

از سایر امکانات این دوره ها ٬ خدمات آموزشی ON LINE ٬دانلود کتب ٬ارائه مطالب آموزشی و تمرینی و برگزاری امتحانات شبیه سازی شده همراه با تحلیل میزان پیشرفت دانشجو را می توان نام برد.

دوره تافل آی بی تی – TOEFL iBT