سوالی دارید؟! با ما تماس بگیرید

شماره‌های تماس:

شعبه هروی: 22984010

شعبه دولت: 22573536

شعبه مرزداران: 44381728

شعبه فرمانیه: 26659021

چیزی را از دست ندهید. ما را دنبال کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

بالا
a

دوره آیلتس – IELTS General / Academic

  /  دوره آیلتس – IELTS General / Academic

دوره آیلتس - IELTS General / Academic

این دوره ها به دو صورت نیمه گروهی و خصوصی برای آن دسته از زبان آموزانی برگزار می شود که سطح علمی زبانشان از سطح متوسط بالاتر بوده و تمایل شرکت در آزمونهای رسمی این امتحان را دارند. ارائه این دوره ها برای داوطلبین امتحان در دو مرحله منظم صورت گرفته تا حد اکثر ممکن فراگیران توانسته اطلاعات آموزشی را منظم دسته بندی نموده و احساس آشفتگی و پریشانی نمایند.

  • IELTS1 – داوطلب آزمون با مبانی ابتدائی آشنا شده و بر نقاط ضعف شخصی خود غلبه می نماید
  • IELTS2 – داوطلب با مبانی تست زنی، تکنیکها و روش استفاده از دانش آموخته شده در دوره های قبلی آشنا می شود.

طول و تعداد جلسات و روزهای هر دوره تمامی متناسب با نیاز داوطلب یا داوطلبان درابتدا تعریف می شود .اما بطور متوسط داوطلبین در IELTS1 به ۱۵ جلسه (۹۰ دقیقه)و IELTS2 به ۱۸ جلسه (۹۰دقیقه) برای فراگیری دوره ها جهت موفقیت در امتحان نیاز دارند.

غالب دوره های نیمه گروهی برای آن دسته از متقاضیان می باشد که از دانش توانایی نسبتا خوبی برخوردار بوده و تنها نیازمند مهارتهای کلیدی و مرتبط با امتحان هستند.

همچنین دوره های خصوصی برای زبان آموزانی توصیه می شود که در نواحی در زبان ضعف داشته و یا نیازمند به برنامه ریزی فردی .سرعتی متفاوت و یا حتی با زمان بندی جداگانه برای تحقق هدف خود هستند .در تمامی دوره ها تاکید به چهار مهارت بوده که برای پوشش کامل آنها بطور معمول از چند استاد متخصص در هر مهارت کمک گرفته می شود .تمامی داوطلبین موازی با شرکت از دوره ها دعوت به شرکت در امتحانات :شبیه سازی شده تست اصلی شده تا

  • با دریافت گزارش آماری تحلیلی از میزان پیشرفت خود مطلع شوند.
  • با شرکت در کارگاه های رفع اشکال و توجیهی آزمون ها با مسؤلین دپارتمان آموزشی ؛از دیگر پشتیبانی های آموزشی برخوردار شوند.
  • با آشنایی با شکل و شمایل و شرایط امتحانی بر اظطراب و ترس از امتحان خود غلبه کرده و با اطمینان بیشتر عازم مراکز امتحانی شوند.

نا گفته نماند که تمامی فراگیران این دوره ها از خدمات online از نظیر دانلود امتحانات اخیر ٬ نمونه سؤالات ٬ تکنیک های آموزشی ٬ کتب مرتبط و بسیاری از تمرین های اضافی توانسته استفاده کرده تا خود را به هدف و سیستم آموزشی پشتیبان خود را به خرسندی کامل برسانند.