سوالی دارید؟! با ما تماس بگیرید

شماره‌های تماس:

شعبه هروی: 22984010

شعبه دولت: 22573536

شعبه مرزداران: 44381728

شعبه فرمانیه: 26659021

چیزی را از دست ندهید. ما را دنبال کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

بالا
a

کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی

  /  کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی

کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی

کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی ‌آموزشگاه تایم برای تمامی رده‌ها‌ی سنی بزرگتر از 6 سال مبتنی بر به‌روزترین سیستم‌های آموزش آکادمیک زبان انگلیسی و برپایه چهار مهارتِ گفتار، شنیدار، خواندن و نوشتن می باشد. این روند آموزشی مناسب برای آن دسته از زبان آموزانی است که تمایل دارند تمامی سطوح آموزشی را به‌صورت ترمیک و در بازه زمانی متناسب فراگیرند.

در این نوع دوره‌ها تاکید بیشتر بر تقویت سطح زبان عمومی و توانایی برقراری ارتباط با انگلیسی زبانان است که در نهایت به آماده‌سازی زبان‌آموز جهت شرکت در دوره‌های IELTS, TOEFL و یا FCE می‌انجامد زیرا فرصت کافی برای يادگيری و تمرین مفصل مفاهيم هر مبحث آموزشی، در داخل و خارج محيط كلاس دارند.

کلاس‌های گروهی آموزشگاه تایم برای هر ترم،  18 جلسه‌ی 1.5 ساعته می‌باشد که در روز‌های زوج و یا یکشنبه و سه شنبه از 9صبح الی 9 شب دایر می‌گردنند.

کتاب‌های مرجع ‌آموزش زبان انگلیسی کودکان مجموعه‌ی Family & Friends است که با آمیزش با دانش مربیان خبره‌ی ما یادگیری هر چهار مهارت زبانی را برای کودکان مهیج و مؤثر می‌کند. هر کتاب شامل 15 درس است که در 3 ترم تدریس می‌گردد.

کتاب‌های مرجع آموزشی بزرگسالان و نوجوانان برای یادگیری زبان عمومی مجموعه‌ی American English File است که به‌طور مفصل و تخصصی تمامی مهارت‌‌های زبان انگلیسی را به نحوی پوشش می‌دهد که زبان‌آموز به سرعت قادر به صحبت کردن شود.  هر کتاب شامل 12 درس است که تعداد دروس هر ترم به تناسب سطح کتاب متفاوت است.

علاوه بر کلاس‌های ترمیک زبان عومی کلاس‌های ترمیک به منظور شرکت در هر یک از امتحان‌های بین‌المللی زبان انگلیسی اعمم از IELTS, TOEFL، FCE نیز برگزار می‌گردد.

از دیگر کلاس‌های گروهی، دوره‌های مکالمه آزاد یک و یا دو روز در هفته‌ است که در تمامی سطوح مبتدی تا پیشرفته برقرار است.

شما می‌توانید با مراجعه به هر یک از شعب ما پس از انجام آزمون تعیین سطح، ظرف مدت کوتاهی در کلاس‌های زبان انگلیسی ما شرکت کنید (برای دریافت اطلاعات تماس شعب، اینجا کلیک کنید).