سوالی دارید؟! با ما تماس بگیرید

شماره‌های تماس:

شعبه هروی: 22984010

شعبه دولت: 22573536

شعبه مرزداران: 44381728

شعبه فرمانیه: 26659021

چیزی را از دست ندهید. ما را دنبال کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

بالا
a

درباره ما

  /  درباره ما

رسالت

رسالت مجموعه آموزشی تایم ترویج مهارت زبان و آموزش آن به فراگیران می باشد تا باشد که سایر اهداف پیش روی با کسب این دانش تحقق یابد. این مجموعه مصمم به حفظ و انتشار دانش زبان به فراگیران بوده تا از آن در مراحل مختلف زندگی استفاده نمایند. گروه آموزشی تایم متعهد است تا با کمک فن آوری روز بهترین نوع آموزش را که به دقت مورد بررسی قرار گرفته؛ به ارمغان می آورد. سعی بر این است که تمام اعضا گروه آموزشی خانواده تایم به گونه ای انتخاب و آماده شوند تا بهترین و طبیعی ترین روش آموزشی را با اطمینان خاطر برای زبان آموزان مورده استفاده قرار دهند.

دورنما

گروه آموزشی تایم ارایه دهنده خدمات آموزشی خاص متناسب با کیفیت و پیشرفت حرفه ای دانش زبان است به این امید که بتواند پرچمداره روشهای نوظهورمبتنی بر صرفه جویی در کار و زمان؛ باشد. علاوه بر این با توجه به گستردگی و گوناگونی در توانایی و ضعف افراد و نیز پیشرفت روزافزون دنیای مدرن این خانواده در تلاش است تا خدمات خود را بر اساس نیاز حرفه ای افراد منطبق سازد لذا گروه آموزشی تایم به عنوان پیشرو در این امر به همراه کارکنان با تجربه و دلسوز اقدام به ارایه بهترین و حرفه ای ترین خدمات آموزشی مبتنی بر استانداردهای جهانی نموده است. ما مشتاقانه آرزومندیم که خدمات ما بتواند در اعتلای سطح علمی مراجعین برای نیل به اهدافشان در این دنیای متغیر و پیچیده راهگشا باشد.

a

معرفی شعبه ها

شعبه هروی

شعبه ميدان هروي از خرداد ماه سال ٩٢ فعايت خود را به عنوان دومين مركز موسسه تايم آغاز كرد. اين شعبه با آموزش زبان هاي مختلف از جمله انگليسي،آلماني، فرانسوي و ايتاليايي خدمات آموزشي خود را براي تمامي گروه هاي سني اراىه مي دهد. اين مركز با بهره گيري از اساتيد مجرب و باتجربه در سطوح مختلف از مبتدي تا پيشرفته و براي كلاس هاي آماده سازي آزمونهاي IELTS و TOEFL دانشجو مي پذيرد.

 آدرس:

میدان هروی، جنب بانک شهر، پلاک 3

 تلفن:

05 84 94 22 – 10 40 98 22

 ایمیل:

education2@time-gr.com

 

شعبه دولت (آکادمی زبان مهرداد)

مجموعه آموزشی تایم در شعبه دولت ( آکادمی زبان مهرداد) با قدمتی بیشتر از سایر شعب خود مفتخر بوده میزبان حجم زیادی از فراگیران IELTS و TOEFL iBT و همچنین زبان آموزان مکالمه با هدف تحصیل یکی از دو مدرک فوق می باشد. نهایت سعی به عمل آمده تا تمامی این زبان آموزان در این شعبه از افراد  بزرگسال انتخاب شده تا با حضور در مسیر دوره های نیمه گروهی و خصوصی با نظارت کامل و دقیق سریعتر گام به سوی اهداف خود بردارند.

آدرس:

چهاراه پاسداران، ابتدای دولت ، نبش مفاخری، پلاک 44، آکادمی زبان مهرداد

تلفن:

36 35 57 22 – 37 14 79 22

ایمیل:

education@time-gr.com

مرکز مرزداران

شعبه بلوار مرزداران از خرداد ماه سال ۹۴ فعایت خود را به عنوان یکی دیگر از اعضای خانواده تایم آغاز كرد. این شعبه با آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه، خدمات آموزشی خود را برای تمامی گروه های سنی ارائه می دهد. این مركز با بهره گیری از محیطی آکادمیک با امکانات پیشرفته در کناراساتید مجرب در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته و برای كلاس های آزمونهای IELTS و TOEFL آماده پذیرش دانشجویان گرامی می باشد.

 آدرس:

بلوار مرزداران، روبروی چهارراه آریافر، پلاک 103

 تلفن:

26 17 38 44

28 17 38 44

 ایمیل:

education3@time-gr.com

مرکز فرمانیه

شعبه بلوار فرمانیه از خرداد ماه سال ۹۴ فعایت خود را به عنوان یکی دیگر از اعضای خانواده تایم آغاز كرد. این شعبه با آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه، خدمات آموزشی خود را برای تمامی گروه های سنی ارائه می دهد. این مركز با بهره گیری از محیطی آکادمیک با امکانات پیشرفته در کناراساتید مجرب در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته و برای كلاس های آزمونهای IELTS و TOEFL آماده پذیرش دانشجویان گرامی می باشد.

 آدرس:

فرمانیه لواسانی غربی پلاک ۱۴۲

 تلفن:

26659021 – 22249851

 ایمیل:

education4@time-gr.com