سوالی دارید؟! با ما تماس بگیرید

شماره‌های تماس:

شعبه هروی: 22984010

شعبه دولت: 22573536

شعبه مرزداران: 44381728

شعبه فرمانیه: 26659021

چیزی را از دست ندهید. ما را دنبال کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

بالا

معرفی کتاب Tactics for Listening

مجموعه کتابهای Tactics for Listening مجموعه ای کاملا جالب و پر کاربرد می باشد چون نه تنها روی مهارت شنیداری تکیه داشته بلکه مهارتهای گفتاری راهم تقویت می کند . چگونگی رعایت Stress & Intonation یعنی حفظ اهنگین بودن کلام و تکیه صدا ( در زبانشناسی ) و همچنین Accent یا همون لهجه و طرز تلفظ را هم تا حدود زیادی تصحیح می نماید . این مجموعه‌ بر مبنای کتابهای دانشگاه آکسفورد در سه سطح تهیه شده و هدف از ارائه آن تقویت قوه درک مطلب شنیداری در زبان انگلیسی است.

هر سطح دارای یک کتاب دانش آموز ، یک کتاب تمرین و سی دی های همراه می باشد.نویسنده کتاب Jack C Richards است نویسنده و مبتکر بنام کتابها و مجموعه های محاوره ازنظیر Interchange می باشد.این مجموعه با لهجه آمریکایی بوده و برای فراگیران تا سطح متوسطه در نظر گرفته شده است ، در نسخه جدید این کتاب متون شنیداری تا حدودی جذاب تر و بروز تر شده اند.

این مجموعه مهارت شنیداری فراگیران را در موقعیت های محاوره و اجتمایی از نظیر مانند: فرودگاه و هتل – هم اتاقی و آپارتمان نشینی (بصورت جداگانه) سفارش غذا – تلفن کردن و پیغام گرفتن – مسافرت و تعطیلات – حمل و نقل عمومی و اجاره ماشین – دارو و درمان – انتخاب لباس – خرید – آدرس دهی -آب و هوا – تاریخ و ساعت – قرار ملاقات با دوستان – شهرها تقویت میسازد.

ارسال یک دیدگاه