چنین چیزی به عنوان یک عالم دوم وجود ندارد.

چیزی را از دست ندهید. ما را دنبال کنید.

بالا

معرفی کتاب Tactics for Listening

مجموعه کتابهای Tactics for Listening مجموعه ای کاملا جالب و پر کاربرد می باشد چون نه تنها روی مهارت شنیداری تکیه داشته بلکه مهارتهای گفتاری راهم تقویت می کند . چگونگی رعایت Stress & Intonation یعنی حفظ اهنگین بودن کلام و تکیه صدا ( در زبانشناسی ) و همچنین Accent یا همون لهجه و طرز تلفظ را هم تا حدود زیادی تصحیح می نماید . این مجموعه‌ بر مبنای کتابهای دانشگاه آکسفورد در سه سطح تهیه شده و هدف از ارائه آن تقویت قوه درک مطلب شنیداری در زبان انگلیسی است.

هر سطح دارای یک کتاب دانش آموز ، یک کتاب تمرین و سی دی های همراه می باشد.نویسنده کتاب Jack C Richards است نویسنده و مبتکر بنام کتابها و مجموعه های محاوره ازنظیر Interchange می باشد.این مجموعه با لهجه آمریکایی بوده و برای فراگیران تا سطح متوسطه در نظر گرفته شده است ، در نسخه جدید این کتاب متون شنیداری تا حدودی جذاب تر و بروز تر شده اند.

این مجموعه مهارت شنیداری فراگیران را در موقعیت های محاوره و اجتمایی از نظیر مانند: فرودگاه و هتل – هم اتاقی و آپارتمان نشینی (بصورت جداگانه) سفارش غذا – تلفن کردن و پیغام گرفتن – مسافرت و تعطیلات – حمل و نقل عمومی و اجاره ماشین – دارو و درمان – انتخاب لباس – خرید – آدرس دهی -آب و هوا – تاریخ و ساعت – قرار ملاقات با دوستان – شهرها تقویت میسازد.

ارسال یک دیدگاه